Informujemy, iż Exhibition Housing Services (EHS) & Travel Air nie reprezentuje ani naszego wydawnictwa Verlag Focus Rostfrei GmbH, ani BVV Trade Fairs Brno ani żadnych wydarzeń, które organizujemy. Podmiot ten nie jest upoważniony także do używania naszej nazwy, marki ani innych znaków towarowych oraz do wysyłania wystawcom informacji w naszym imieniu. Jeśli kontaktował się z Państwem w/w podmiot wykorzystujący naszą nazwę lub nazwę naszego eventu, lub też oferował Państwu usługi hotelowe, prosimy o nie podpisywanie niczego!

Stainless2021 - 15-16 września - Brno

International Stainless Steel Fair - Stainless, które odbywa się co dwa lata w czeskim Brnie, zaliczane jest do najważniejszych wydarzeń w przemyśle stali nierdzewnych na świecie.

W związku z pandemią Targi BVV w Brnie zdecydowały o przesunięciu terminu 11. International Stainless Steel Fair-Stainless2021 z maja na 15-16 września 2021.  Równolegle w tym czasie na terenach wystawowych będą trwały także Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV.

Targi Stainless to wydarzenie dedykowane producentom, dystrybutorom, handlowcom i użytkownikom jakościowych stali nierdzewnych a także dostawcom usług komplementarnych i urządzeń do obróbki tych materiałów. Międzynarodowe spotkanie branżowe oferuje wystawcom i odwiedzającym, głównie z rynków stali nierdzewnej Czech, Polski, Niemiec oraz krajów sąsiadujących, idealną platformę prezentacji i komunikacji. Na targach nie brakuje także wystawców spoza Europy, głównie z Dalekiego Wschodu.